ایران
ورود
 • معرفی
  <
 • ساختارسازمانى
  <
 • شرکتهای زیرمجموعه
  <
 • خاویار ایران
  <
 • قوانین و مقررات
  <
 • مزایده و مناقصه

 
 دوشنبه 1399/1/18
اذان صبح05:17  
طلوع آفتاب06:43  
اذان ظهر13:06  
غروب آفتاب19:30  
اذان مغرب19:48  

 
کل بازدید ها : 21744  
بازدید امروز : 1  
بازدید دیروز : 54  
بازدید صفحه : 198232  
نظر سنجی

سامانه اتوماسیون اداری
                                                                                                                                                                                                                                                     دوستی با مردم نیمی از عقل است. امام رضا(ع)                  ازبهترین صدقات ،یاری رساندن به ضعیفان است. امام رضا(ع)                  کمک به دیگران نشانه صداقت است.امام حسین (ع)                 

پیام تبریک نوروزی مدیرعامل محترم شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی
یامقلب القلوب و الابصار . . . . . یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال . . . . . حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو وبهار پر طراوت را که مصادف باعیدمبعث پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و تقارن با اعیاد شعبانیه گردیده است را به کلیه همکاران ، جهادگران و مردم عزیز ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
امیدوارم سال 1399 که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری گردیده است را با نشاط و سلامتی و تلاش و جدیت در موضوع فعالیتهای شرکت آغاز نمائیم و در پناه الطاف الهی شاهد موفقیت در تمام زمینه ها و بخصوص شفای بیماران و ریشه کنی بیماری کرونا و سلامتی برای مردم عزیز و کارکنان شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی باشیم.
ملاقات جناب آقای دکتر مجابی با سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی
متعاقب انتصاب جناب آقای دکتر مجابی به سمت مدیر عاملی شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی، ایشان عصر روز چهارشنبه مورخ ششم فروردین سال 99 باحضور در دفتر جناب آقای مهندس کشاورز سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی ملاقات نمودند ومقام عالی وزارت در خصوص تحقق شعار سال 99 " جهش تولید" رهنمود هایی برای افزایش تولید ،پرورش ،بسته بندی ، رشد صادرات و عرضه جهانی خاویار و همچنین ساماندهی و نظارت دقیق به منظور افزایش خدمات دهی شرکتهای زیر مجموعه ارائه و در این خصوص تاکید فرمودند
انتصاب مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی
سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی به موجب مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 1398/12/28 شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی ، طی احکام جداگانه ای آقای سید محمد مجابی را به عنوان مدیرعامل و عضوموظف و نائب رئیس هیات مدیره ، آقای حسن صالحی را به عنوان رئیس هیأت مدیره و آقایان سید علی محققی ، سید علی اکبر میر لوحی را به سمت عضو موظف هیأت مدیره و آقای مهدی بنایی را به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره برای مدت دو سال منصوب نمودند.
همچنین از خدمات آقای عباس رجائی مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سابق و آقایان دلاور حیدر پور ، مهدی خلج و حسینعلی عبدالحی اعضاء سابق هیات مدیره شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.
پیام تسلیت جناب آقای مهندس عباس رجایی به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
بسمه تعالی
شهید سرافراز جهان اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی (ره) در بامداد جمعه سیزدهم دیماه آسمانی شد و به خیل شهیدان پیوست لکن ؛ عروجش جهانی را متلاطم نمود.
بی شک خون پاک این شهید سرافراز و همرزم صدیقش ابو مهدی المهندس جریانی پر خروش از بیداری ملت ها را در پی خواهد داشت و نتیجه آن در هم شکستن استخوانهای پوسیده استکبار جهانی خواهد بود.
امروز همه آزادگان دنیا و دوستداران انقلاب اسلامی و عاشقان پرچمدار بزرگ مبارزه با ترورسیم بین الملل فقط یک پیام را سر می دهند و آن انتقام سخت و عقوبتی بزرگ برای سردمداران کاخ سفید می باشد و انشاءا... با تدابیر ویژه مقام معظم رهبری (حفظه ا...) محقق خواهد شد.
اینجانب از طرف خود و هیأت مدیره محترم شرکت و تمامی کارکنان شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی این ضایعه وارده به جهان اسلام را به ساحت قدسی امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی ، خانواده بزرگ و شهید برادر سلیمانی عزیز و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
انشاءا... خداوند به ما این فرصت را اعطا فرماید تا همواره پیرو و رهروی صدیقی برای حرکت در مسیر سرخ شهیدان والامقام باشیم.
صفحه 1 از 14 (جمعا 53 خبر) بعدیNext1413127654321Prevقبلی

انتصاب مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی
سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی به موجب مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 28/12/1398 شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی ، طی احکام جداگانه ای آقای سید محمد مجابی را به عنوان مدیرعامل و عضوموظف و نائب رئیس هیات مدیره ، آقای حسن صالحی را به عنوان رئیس هیأت مدیره و آقایان سید علی محققی ، سید علی اکبر میر لوحی را به سمت عضو موظف هیأت مدیره و آقای مهدی بنایی را به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره برای مدت دو سال منصوب نمودند. همچنین از خدمات آقای عباس رجائی مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سابق و آقایان دلاور حیدر پور ، مهدی خلج و حسینعلی عبدالحی اعضاء سابق هیات مدیره شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.     ادامه ...

شرکت هواپیمایی خدمات ویژه موفق به اخذ مجوز تعمیر و نگهداری هواپیماهای سبک گردید.
شرکت هواپیمایی خدمات ویژه از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی به عنوان پنجمین شرکت هواپیمایی در سطح کشور موفق به اخذ مجوز تعمیر ونگهداری هواپیماهای سبک از سازمان هواپیمایی کشوری گردید.     ادامه ...

عرضه تخم عمل آوری شده سایر ماهیان به جای خاویار
اخیرا ملاحظه شده است که برخی فروشندگان، تخمک فراوری شده سایر ماهیان از جمله ماهی قزل آلا را تحت عنوان خاویار طلایی عرضه می نمایند. با پیگیری عمل آمده توسط شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی (تولید کننده انحصاری خاویار طبیعی) مدیر کل محترم دفتر نظارت بر بهداشت عمومی طی بخشنامه ای به تاریخ 92/4/25 و بر اساس دستورالعمل اجرایی کنترل و نظارت بهداشتی فراورده های خام دامی، عرضه تخمک فراوری شده سایر ماهیان از جمله ماهی قزل آلا تحت عنوان     ادامه ...

در باره خاویار
خاویار یک ماده غذایی پر انرژی است که طعم و بویی بسیار خوشایند دارد. چربی موجود در خاویار نیز به دو دسته عمده تقسیم می شود که عبارتند از «25 درصد کلسترول» و «75 درصد لستین». مصرف خاویار از بروز بیماری افسردگی و بیماری های قلبی عروقی پیشگیری می کند، چرا که در خاویار غلظت اسیدهای چرب از نوع امگا 3 بسیار بالاست. بعلاوه خاویار غنی از ترکیبی به نام «Ctacosand» است که نوعی الکل چرب با زنجیره بلند است و در بدن به اسیدهای چرب تبدیل می شود. این اسیدهای چرب به دست آمده در سنترمیلین (پوشش سلولی عصبی) نقش بسزایی ایفاد می کند. به همین دلیل مصرف خاویار در سلامت سلول های ...     ادامه ...


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
درگاه خدمات الکترونیکی دولت
وزارت جهاد کشاورزی
شرکت خدمات حمایتی کشاورزی
شرکت هواپیمایی خدمات ویژهسازمان خصوصی سازی
سازمان شیلات ایران
موسسه تحقیقات بین المللی تاسماهیان دریای خزر
صفحه اول  |  مزایده و مناقصه  |  اساسنامه  |  اهداف و وظایف  |  خلاصه عملکرد  |  نمودار تشکیلاتی
تماس با ما  |  تکریم ارباب رجوع  |  نقشه سایت